українська російська англійська
Кращим працівникам освіти Чернігівщини вручили премії Софії Русової та Георгія Вороного
03.10.2013 | 09:55
Чернігівська ОДА

Сьомий рік поспіль за високі досягнення у справі навчання і виховання підростаючого покоління на Чернігівщині вручається обласна премія імені Софії Русової. Керівництво області привітало з професійним святом працівників освітньої галузі. З нагоди свята 20 кращим представникам загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів  вручили премію Софії Русової. З моменту заснування лауреатами цієї премії стали 90 педагогічних працівників області.

Втретє отримали премію видатного математика, нашого земляка Георгія Вороного, п’ять кращих педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів.

«Упевнений, що завдяки вашій мудрості, високому професіоналізму, відданості обраній справі, реформаційні процеси, що відбуваються за останні роки у системі освіти Чернігівщини, будуть успішно реалізовані», - підкреслив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко під час урочистої зустрічі з працівниками освіти з нагоди професійного свята.

 

версія для друку