українська російська англійська
З держбюджету Рівненщині передбачено 8,4 млн. грн. на проведення робіт з інвентаризації земель
03.10.2013 | 10:10
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На сьогодні фахівці землевпорядної служби Рівненської області завершили проведення топографо-геодезичних робіт, необхідних для проведення інвентаризації земель, на площі 35,9 тис. гектарів. Так, польові топографо-геодезичні роботи виконані у повному обсязі на території Березнівського, Володимирецького, Дубенського, Здолбунівського та Острозького районів. Також ці роботи завершуються на території Корецького та Млинівського районів та розпочато виконання польових робіт на території Гощанського та Зарічненського районів.

Наразі з державного бюджету України Рівненщині передбачено 8,4 млн. грн. для проведення робіт з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності на площі 69,9 тис. гектарів.

«За результатами виконання робіт з інвентаризації земель буде уточнено склад та види угідь, а також віднесення земель до певних категорій. Кінцевим результатом виконання робіт з інвентаризації є формування земельних ділянок та внесення їх до Державного земельного кадастру», – наголосила начальник головного управління Держземагентства у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко.

 

 

версія для друку