українська російська англійська
Держфінінспекція в Херсонській області за дев'ять місяців відшкодувала втрат на 46,2 млн. грн.
03.10.2013 | 12:40
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області упродовж січня – вересня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 46,2 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств, установ та організацій додатково надійшло 3,5 млн. грн. Відшкодовано незаконні, нецільові витрати та недостачі ресурсів на суму 42,7 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 262 управлінських рішення.

До суду пред’явлено 24 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 40 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 84 досудових розслідування.

З початку року направлено до Державної служби фінансового моніторингу інформації про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 13,6 млн. грн.

За допущені порушення 355 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 165 – до дисциплінарної та матеріальної, 18 осіб звільнено із займаних посад.

 

 

 

версія для друку