українська російська англійська
С.Арбузов: Аграрії залучили для посівної 3,1 млрд. грн. кредитних коштів
03.10.2013 | 12:59
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Вітчизняні виробники сільгосппродукції для проведення осінньо-польових робіт залучили у 2013 році 3,1 мільярда гривень кредитів та 29,1 мільярда гривень власних коштів. Залучення кредитних коштів та ефективне використання фінансування програм держпідтримки є ключовим пріоритетом у роботі Мінагрополітики на 2013-2014 маркетинговий рік. Про це повідомив Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов.

«Українські сільгоспвиробники завдяки державній підтримці зуміли за останніх 3 роки стати надійними партнерами кредитно-банківських установ. Завдання Уряду – підтримувати та посилювати діалог агросектору та фінансових установ», − зазначив Сергій Арбузов.

Перший віце-прем’єр-міністр запевнив, що Мінагрополітики вдалося виробити вагомі інструменти надання фінансової підтримки підприємствам АПК. Сільгоспвиробники можуть брати участь у закупівлях зерна Аграрним фондом та ДПЗКУ, отримувати державні гарантії за інвестиційними проектами та необхідну техніку за програмами НАК «Украгролізинг».

«Важливими механізмами розвитку фермерства є Український державний фонд підтримки фермерських господарств, а також Укрсількомунгосп, який займається розвитком сільських територій. Основним джерелом підтримки для сільгоспвиробників залишаються податкові пільги. Так, у країні продовжує діяти спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість діяльності у сфері сільського і лісового господарства та рибальства (акумуляція ПДВ), а також фіксований сільськогосподарський податок», − додав Сергій Арбузов.

 

версія для друку