українська російська англійська
Протягом жовтня спеціалісти Укравтодору оцінять стан доріг та готовність до зими
03.10.2013 | 13:41
Прес-служба Державного агентства автомобільних доріг

З 1 по 20 жовтня спеціалісти регіональних служб автомобільних доріг та облавтодорів спільно з представниками обласних підрозділів ДАІ МВС, Укрзалізниці,  Укртрансінспекції та комунальних організацій проведуть осінній комісійний огляд автомобільних доріг України.

Відповідно до спільної службової телеграми Державного агентства автомобільних доріг України та Департаменту державної автомобільної інспекції України в ході огляду утворені експертні комісії оцінять стан покриття проїжджої частини, узбіч, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, автопавільйонів і забезпечення видимості на дорогах як державного, так і місцевого значення.

Крім того, спеціалісти перевірять готовність виробничих підрозділів до утримання доріг у зимовий період та їх готовність до надзвичайних ситуацій внаслідок різкого погіршення погодних умов.

Особливу увагу фахівці приділять аварійно-небезпечним ділянкам доріг, місцям концентрації ДТП, відновленню зовнішнього освітлення, а також належному утриманню смуги відведення та придорожніх територій.

Виявлені недоліки в утриманні доріг будуть зафіксовані в спеціальних актах огляду, де також зазначатимуться комплекс необхідних заходів та терміни їх ліквідації.

версія для друку