українська російська англійська
Відбулося засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
03.10.2013 | 18:38
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Відбулося засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі під головуванням Міністра економічного розвитку і торгівлі України  Ігоря Прасолова, на якому розглянуті та прийняті рішення спрямовані на захист національного товаровиробника від недобросовісного імпорту в Україну.

Як повідомили представники Комісії, за результатами проведення перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну ламп розжарювання електричних загального призначення походженням з Китайської Народної Республіки у зв’язку із закінченням строку їх застосування прийнято рішення продовжити дію зазначених заходів у вигляді справляння антидемпінгового мита у розмірі 74,63% на 5 років.

Комісія встановила, що за наявності значних невикористаних виробничих потужностей китайських виробників ламп розжарювання електричних загального призначення та їх експорту за демпінговими цінами в Україну, а також у треті країни, продовжує існувати загроза значного зростання обсягів експорту китайської продукції в Україну, що завдасть значної шкоди національному виробникові.

Прийняте рішення забезпечить збереження конкурентного середовища на внутрішньому ринку ламп розжарювання України, робочих місць, сприятиме модернізації виробництва національного товаровиробника.

За результатами розгляду питання стосовно антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну полівінілхлориду суспензійного походженням із Сполучених Штатів Америки Комісія встановила, що з метою більш детального дослідження окремих факторів існує необхідність продовження строку його проведення.

У зв’язку з цим прийнято рішення продовжити строк проведення зазначеного розслідування до 16 місяців.

 

версія для друку