українська російська англійська
Цьогоріч фестиваль "Молоде кіно України" вп'яте об'єднає юних кінорежисерів різних країн
04.10.2013 | 09:24
Дніпропетровська ОДА

У Дніпропетровській області за підтримки голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова з 26 по 28 жовтня проходитиме відкритий Всеукраїнський дитячий фестиваль екранних мистецтв «Молоде кіно України». Цього року фестиваль вп’яте об’єднає юних кінорежисерів різних країн.

 «У Дніпропетровській області значна увага приділяється дітям та молоді. Діти - це майбутнє нашої України. Саме тому 2013 рік був проголошений Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем Роком дитячої творчості. Соціальні ініціативи Глави держави створюють можливості для розвитку кожної дитини в нашій країні. Одним із прикладів реалізації цих соціальних ініціатив на Дніпропетровщині є проведення 5-го відкритого Всеукраїнського дитячого фестивалю екранних мистецтв «Молоде кіно України», який проводиться у Дніпропетровську 26-28 жовтня за підтримки Дмитра Колєснікова», - сказав на прес-конференції головний спеціаліст управління протокольних та масових заходів Дніпропетровської облдержадміністрації Єгор Постний.

Цього року у фестивалі братимуть участь 25 дитячих колективів з України, Росії, Білорусії та Грузії. Метою фестивалю є виявлення та підтримка талановитих дітей, які досягли успіхів у сфері екранного мистецтва. Екскурсійна програма фестивалю організована в рамках святкування 70-річчя визволення Дніпропетровської області.

версія для друку