українська російська англійська
Держземагентство видало 2898 сертифікатів інженерам-землевпорядникам
04.10.2013 | 10:47
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

З початку цього року до Держземагентства України надійшло 758 об’єктів державної експертизи землевпорядної документації. На сьогодні фахівці розглянули 682 документації державної експертизи, з яких 5 – оцінено позитивно, 25 – негативно і 652 – відправлено на доопрацювання. Також суб’єктам господарювання видано 82 ліцензії щодо проведення землеоціночних робіт та земельних торгів.

Слід зазначити, що у зв’язку з набуттям чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності з проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт” з 3 грудня 2012 року відмінено ліцензування у сфері землеустрою та запроваджено сертифікацію інженерів-землевпорядників.

На сьогодні Держеземагентство України видало 2898 сертифікатів інженерам-землевпорядникам.

Крім того, спеціалісти Держземагентства України провели 64 заходи державного нагляду за додержанням суб’єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення землеоціночних робіт та земельних торгів.

За їх результатами було видано 44 розпорядження щодо усунення виявлених порушень Ліцензійних умов, анульовано 7 ліцензій і визнано недійсними 8 ліцензій за результатами перевірок та у зв’язку з непереоформленням ліцензій у встановлений законодавством термін.

 

 

версія для друку