українська російська англійська
На Дніпропетровщині відкрито понад 1 180 спортивних споруд
04.10.2013 | 12:44
Дніпропетровська ОДА

Починаючи з 2010 року на Дніпропетровщині відкрито понад 1 180 спортивних споруд. Головний акцент при цьому було зроблено на спортивні та дитячі майданчики. Їх в регіоні відкрито 1 097. Завдяки таким майданчикам діти мають змогу більше рухатись, активно та з користю проводити вільний час. Про це повідомив директор департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Олександр Пшеничников під час засідання Регіонального комітету з економічних реформ.

Сьогодні у школах області функціонують 785 спортивних залів, 590 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, у яких працюють секції з різних видів спорту. До цих приміщень також входять 173 зали з тренажерним обладнанням. Працюють  119 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.  

До початку нового навчального року всі спортивні зали відремонтовано, поетапно реконструюються шкільні спортивні майданчики, встановлюється тренажерне обладнання. В Кривому Розі, на базі шкіл установлено 82 тренажерних майданчика.          В Павлограді тільки в цьому році у всіх школах встановлено нові баскетбольні щити, обладнано 26 ігрових баскетбольних майданчика, в Дніпропетровську – понад 100 майданчиків.

Розбудова спортивної інфраструктури проходить в рамках програми голови облдержадміністрації Дмитра Колєсникова «Міцне здоров'я - успішне життя». Мета програми - залучити до регулярних занять фізичної культурою і спортом 40% жителів області (сьогодні - близько 20%), у тому числі - 80% дітей та молоді віком до 35 років.

У рамках програми вже пройшов WorkOutFest-2013, учасники якого - спортсмени з 12 країн світу - продемонстрували жителям області, як можна домагатися відмінних спортивних результатів і займатися спортом «для себе». В області проходить Кубок з футболу серед аматорських команд, а незабаром відбудеться турнір з самбо на Кубок голови ОДА.

Влітку в Дніпропетровську працювала Школа плавання для дітей, у якій під керівництвом чемпіона світу Андрія Сердінова близько 3000 дітей навчилися плавати. За підтримки голови ОДА спортсмени-волонтери - студенти і випускники Інституту фізкультури - проїхали по дитячим таборам з Туром здорового способу життя та з великим успіхом прорекламували дітям популярні спортивні стилі - від футбольного фрістайлу до скіппінг (модні вправи зі скакалкою).

13 вересня пройшла обласна Ранкова зарядка, в якій взяли участь 436 тис. людей. А з 1 жовтня у рамках регіональної програми «Міцне здоров’я – успішне життя», кожен навчальний день школярів починатиметься з ранкової зарядки.

 

версія для друку