українська російська англійська
В Україні активізувалося проведення виїзних ярмарків
04.10.2013 | 15:20
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Від початку року в Україні відбулося понад 52 тисячі сільськогосподарських ярмарків. Ці заходи вже довели, що виробник може з вигодою для себе реалізувати продукцію, а споживач − придбати її за прийнятною ціною. Саме завдяки ярмаркам наразі можна подолати ажіотажне підвищення цін під приводом поганої погоди. Про це сьогодні заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час відвідання ярмарку у Києві.

«У цьому році в Україні проведено понад 52 тисячі ярмарків, де виробники змогли продати продукції на суму понад 5,1 мільярда гривень. А це суттєвий заробіток для аграріїв. Щоб допомогти їм реалізувати врожай плодово-овочевої продукції, у вересні активізувалося проведення виїзних ярмарків», − повідомив Міністр.

Микола Присяжнюк наголосив, що проведення ярмарків вигідне як для виробників, так і для споживачів. Тому що аграрії отримують стабільний канал збуту та достойний заробіток, а споживач – вітчизняну продукцію за прийнятною ціною.

«Ярмарки демонструють, що виробники можуть з вигодою для себе реалізовувати продукцію, а споживач − купити її за прийнятними цінами. І саме завдяки проведенню таких заходів можна подолати ажіотажне завищення цін під приводом поганої погоди», − наголосив очільник відомства.

Нагадаємо, що в цьому році валове виробництво овочів складе 9,4 мільйона тонн, а картоплі – 22 мільйона. І цей урожай повністю забезпечить внутрішні потреби країни до наступного врожаю. Цінова ситуація теж буде стабільною, оскільки в Україні розбудовуються овочесховища з достатньою ємністю.

 

версія для друку