українська російська англійська
О.Лукаш: Ми виконуємо соціально важливу місію - захист прав та інтересів населення
04.10.2013 | 16:07
Прес-служба Міністерства юстиції

Захист прав громадян та якісне надання послуг суспільству – пріоритетні напрями роботи територіальних органів юстиції та служб. На цьому наголосила Міністр юстиції України Олена Лукаш під час наради з питань показників та проблем діяльності територіальних органів Міністерства юстиції, яка відбулась 4 жовтня.

Учасники наради - керівники територіальних органів Міністерства юстиції та служб - ознайомилися із показниками роботи і проблемами, які мають місце в діяльності реєстраційних служб, державних виконавчих служб та нотаріату територіальних органів Міністерства юстиції.

«На сьогодні діяльність Державної реєстраційної служби вийшла на новий якісний рівень. Ми набираємо темп у роботі: уже вирішили проблемні питання з чергами, технічним оснащенням, тож якість обслуговування населення покращується», - зазначив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

Було окреслено основні проблемні питання в роботі Державної реєстраційної служби, серед яких – жодним чином не допускати в подальшому термінів прострочення розгляду заяв громадян.

Під час наради обговорювались питання роботи Державної виконавчої служби України. Створення нових якісних умов роботи та відповідальність кожного державного виконавця – основні тези, які окреслив у своєму виступі Голова Державної виконавчої служби України Валерій Дудінов.

«У своїй роботі ми повинні першочергово звертати увагу на соціальну сферу: виплату заробітних плат, аліментів, страхових випадків. Хочу наголосити, що кожен державний виконавець має нести персональну відповідальність за кожну свою дію, яка повинна перебувати у площині законності», - заявив Валерій Дудінов.

Доповідачі наголошували на необхідності кількісних та якісних показників роботи територіальних органів Міністерства юстиції.

«Аналіз роботи головних управлінь юстиції у сфері нотаріату свідчить, що на сьогодні не повною мірою вирішено питання доступу населення до нотаріальних послуг і головна проблема – кадрове забезпечення. На сьогодні 235 посад державних нотаріусів по Україні є вакантними. 51 державна нотаріальна контора працює у режимі одного разу на тиждень, 9 контор не функціонують взагалі, з них 6 - у Хмельницькій області. Усі повинні розуміти, що на сьогодні саме державні нотаріальні контори найбільше забезпечують потреби соціально-незахищених верств населення у нотаріальних послугах», - зазначила директор Департаменту нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України Лілія Чигвінцева.

Підсумовуючи нараду, Олена Лукаш подякувала всім присутнім за налагоджену роботу, сумлінне виконання своїх функцій і привітала працівників із Днем юриста.

«Ми з вами працюємо в режимі он-лайн і прошу вас надалі бути однією командою, яка виконує соціально-важливу місію – захист прав та інтересів населення», - зазначила Міністр юстиції України.

 

версія для друку