українська російська англійська
На Буковині закладено перший в Україні Біблійний сад
04.10.2013 | 16:22
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Георгій Галиць та Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Ель сьогодні, 4 жовтня, взяли участь у закладенні першого в Україні Біблійного саду на території Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Перший заступник керівника виконавчої влади краю зауважив, що ідея створення Біблійного саду виникла три роки тому та пов’язана з виходом у світ книги «Рослини Святого Письма» авторів Світлани Руденко, Оксани Івасюк, Степана Костишина та протоієрея Миколи Щербаня.

«Особливість цієї книги полягає в тому, що її співавторами є  викладачі трьох факультетів – біологічного, філологічного та теологічного. Аналогів такої співпраці спеціалістів різних фахів, як мав цей проект, раніше в університеті не було, - сказав Георгій Галиць. – Як на мене, сміливою, цікавою і навіть дещо несподіваною виявилась сама ідея створення Біблійного саду в Чернівцях, на території вишу, проте цей сад органічно вписується в архітектурний ансамбль колишньої митрополичої резиденції.  Хочу щиро подякувати усім, хто долучився до реалізації цього проекту».

Перший заступник керівника виконавчої влади краю висловив сподівання, що Чернівецький Біблійний сад стане матеріальним, земним уособленням саду духовного, взірцем співіснування людини і природи.

 

версія для друку