українська російська англійська
Уперше в Україні проходить V Регіональна скаутська конференція Євразії
04.10.2013 | 17:06
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

4 жовтня 2013 року розпочала свою роботу V Регіональна скаутська конференція Євразії, в якій беруть участь 44 делегації з України, Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії та Казахстану, а також 70 спостерігачів, волонтерів і гостей заходу з 30 країн світу.

Під час відкриття з вітальним словом до учасників конференції від імені Президента України Віктора Януковича звернувся директор Департаменту молодіжної політики та комунікацій Мінмолодьспорту Ігор Хохич.

"Цьогоріч ваш форум відбувається в Україні – державі з понад столітньою історією національного скаутингу, що свідчить про високу довіру міжнародної громадськості до здобутків наших скаутів. Упевнений, що прийняті під час конференції рішення стануть запорукою розвитку держав Євразії, адже саме молодь, яка здатна швидко реагувати на виклики часу, стає рушійною силою всього суспільства. Бажаю міцного здоров'я, благополуччя та плідної роботи", – зачитав Ігор Хохич.

Зазначимо, що захід відбувається в Україні вперше. Головною темою конференції є лозунг: "Скаутинг в Євразії – рушійна сила співробітництва та змін".

 

 

версія для друку