українська російська англійська
У Севастополі відбувся день захисту економічної конкуренції
04.10.2013 | 17:14
Прес-служба Антимонопольного комітету

У м. Севастополь відбувся День відкритих дверей з питань захисту економічної конкуренції.

Участь у заході взяли заступник Голови Антимонопольного комітету України Федір Влад, Голова Севастопольського міського територіального відділення Комітету Вячеслав Токарев, голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного, інвестиційного розвитку міста та регуляторної політики Севастопольської міської Ради Петро Кудряшов, а також представники органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості.

Під час заходу Федір Влад поінформував про пріоритетні напрямки діяльності АМКУ, зокрема щодо проведення досліджень і розслідувань на соціально важливих ринках, визначених Указом Президента України від 12.03.2013 року № 128/2013 «Про національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». За його словами, важливим завданням Комітету є недопущення та припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції представниками органів державної влади.

У свою чергу Вячеслав Токарев прозвітував щодо результатів діяльності Відділення за 9 місяців 2013 року, а також про найбільш гучні та соціально важливі справи на ринках реалізації лікарських засобів, підключення об'єктів будівництва до мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання і водовідведення, надання послуг зі збирання, вивезення та переробки твердих побутових відходів, супутніх послуг при наданні адміністративних послуг, ритуальних послуг. Так, за звітний період Відділенням було проведено 11 перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких відкрито 12 справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, та припинено 83 порушення.

У рамках Дня відкритих дверей проведено засідання круглого столу щодо обговорення проблемних питань на ринку ритуальних послуг та шляхів їх вирішення.

 

 

версія для друку