українська російська англійська
До жодної з баз даних державних реєстрів не було зовнішнього втручання, - Д.Ворона
04.10.2013 | 17:23
Прес-служба Державної реєстраційної служби

До жодної з баз даних державних реєстрів, адміністратором яких виступає державне підприємство Міністерства юстиції України, не було зовнішнього втручання.

Про це заявив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона під час прес-конференції, яка відбулася 4 жовтня в ІА "Інтерфакс-Україна".

Він також додав, що витоку інформації з баз даних державних реєстрів не відбулося. Вони працювали весь цей час в нормальному режимі і в повному обсязі. Єдина проблема, яка була, це порушення транспортних зв’язків між сервером з управління базою даних і безпосередніми користувачами. Були зроблені перешкоди на сервері, який забезпечує взаємодію з користувачами: перервано транспортну магістраль між базою даних і користувачами.

"Сервер баз даних як працював, так і сьогодні працює в нормальному режимі. Ми вже виправили проблеми, що виникли, і зробили резервний безпосередній доступ від користувачів до нашого сервера з управління баз даних. Тобто, сьогодні всі зв’язки вже налагоджено", - додав Дмитро Ворона.

 

версія для друку