українська російська англійська
В Україні відкрито 847-й дитячий будинок сімейного типу
04.10.2013 | 18:08
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Відкритий в с. Домажир на Львівщині дитячий будинок сімейного типу став 847-м в Україні. Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час відкриття ДБСТ сім’ї Розлуцьких.

«Відкритий в с. Домажир на Львівщині дитячий будинок сімейного типу став 847-м в Україні. Загалом цього року відкрито 107 ДБСТ й планується створити ще 30», - сказала Наталія Королевська.

За словами Міністра, на кінець 2009 року нараховувалося 484 будинки сімейного типу, в яких виховувалося 3185 дітей. Станом на сьогодні в Україні функціонує вже 847 таких закладів, в яких виховуються 5626 вихованців.

«Ми ставимо собі завдання, щоб до 2020 року всі українські діти виховувалися в сім’ях. Для вирішення цієї проблеми розпочато програму розвитку мережі ДБСТ, згідно з якою до кінця 2014 року планується створити 300 нових ДБСТ та влаштувати в них не менше 2500 діток-сиріт», - зазначила вона.

Говорячи про відкритий дитячий будинок сімейного типу сім’ї Розлуцьких, Наталія Королевська відзначила, - це чудовий приклад того, що сім’я для дитини - найголовніше.

«Діти, які виховуються тут, без усяких сумнівів, стануть гідними громадянами України і гордістю для своїх батьків. У мене у самої двоє дітей. Тому я вважаю справжнім подвигом те, що люди забезпечують турботу про 5-10 дітей. Ми повинні пропагувати цей досвід та підтримувати людей, які беруть на себе таку відповідальність. Українці повинні зрозуміти, що в нашій країні немає чужих дітей», - підкреслила Наталія Королевська.

Довідково

Дитячий будинок сімейного типу побудовано в с. Домажир Яворівського району. Загальна площа будинку 263 кв. м. Дитячий будинок сімейного типу буде створено на базі діючої прийомної сім'ї Розлуцьких. Прийомна сім’я функціонує з 30 листопада 2011 року.

На вихованні в прийомній сім'ї перебувають 4 прийомні дитини. Крім того, прийомними батьками заплановано взяти на виховання та спільне проживання ще 4 дітей.

версія для друку