українська російська англійська
Мешканці передмістя Києва отримають сучасне житло за підтримки держави
07.10.2013 | 10:54
Прес-служба Державної іпотечної установи

У рамках виконання соціальних ініціатив Президента України та Уряду щодо завершення будівництва житла Державна іпотечна установа профінансувала добудову ЖК «Софія Київська» у с. Софіївська Борщагівка. На ці цілі Установа спрямувала 70 млн. грн. Загальна площа житла у комплексі складає 30 тис. кв. метрів.

«Соціальна складова даного проекту дуже значна, так як площа та вартість квартир у цьому комплексі орієнтовані, насамперед, на людей з невеликим рівнем доходів. Більшість квартир не перевищує 50 кв. метрів», - зазначила керівник прес-служби ДІУ Ганна Волобуєва. Вона додала, що найближчим часом мешканці цього передмістя отримають перші квартири за підтримки держави.

За словами представника забудовника  Олени Крупенко, отримані  від держави кошти були спрямовані на завершення трьох багатоповерхових будинків першої черги будівництва.

«Введення в експлуатацію трьох будинків на 553 квартири заплановано на кінець 2013 року, а це 1,2,3-х  кімнатні квартири, напрямок – соціальне житло», - розповіла Олена Крупенко.

Представник ЖК «Софія Київська» додала, що комплекс сподівається на подальшу участь у  державних програмах ДІУ та «Доступного житла» Мінрегіонбуду, адже це є запорукою здешевлення вартості квадратних метрів для населення.

версія для друку