українська російська англійська
8012 будинків киян обігріваються
07.10.2013 | 11:05
Київська МДА

Уже з теплом 8012 житлових будинків киян. Про це сьогодні, 7 жовтня, під час розширеного засідання Колегії КМДА повідомив заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Володимир Баженов.

«До централізованого опалення підключено усі лікарні та дитячі садочки, залишається поки що без тепла школа №1, що у Шевченківському районі міста. Вона живиться від приватної котельні «Бон Вояж». На жаль, власник котельні наразі не зміг вирішити проблему лімітів на подачу тепла. Таких котелень сьогодні у місті залишається п’ять. Зокрема, дві в Голосіївському районі, дві – у Шевченківському та одна в Оболонському районі. Проте, з підключенням житлових будинків ми йдемо на випередження затверджених графіків», – сказав Володимир Баженов.

Так, вже обігріваються 671 будинок у Голосіївському районі, 729 – у Дарницькому, 709 – у Деснянському, 1019 – у Дніпровському, 704 – в Оболонському, 532 – у Печерському, 808 – у Подільському, 694 – у Святошинському, 970 – у Солом’янському та 1079 – у Шевченківському районах Києва. Крім того, до централізованого опалення підключено 530 ЖБК та 183 ОСББ.

За словами Володимира Баженова, через те, що ТЕЦ-3 та ТЕЦ-5 не може до цих пір прийняти на себе теплоносій є проблеми з підключенням споживачів у Голосіївському та Печерському районах, а також частини Солом’янського та Шевченківського району. Фахівці «Київенерго» наразі з’ясовують причини.

Голова КМДА Олександр Попов доручив своєму першому заступнику провести робочу нараду з власниками проблемних котелень і керівництвом «Київгазу» та терміново вирішити питання, аби подати теплоносій усім споживачам.

версія для друку