українська російська англійська
Білорусь виступає за продовження співпраці між Україною та МС після підписання Угоди про асоціацію з ЄС
07.10.2013 | 12:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко виступає за розробку механізмів для продовження співпраці між Україною та країнами Митного союзу після підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Про це він заявив під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

«Україна прийняла суверенне рішення, і ми обов’язково знайдемо формулу, щоб бути разом і продовжити співпрацю. Перед нами великий шлях. Ми, члени Митного союзу, повинні найближчим часом пройти цей шлях пошуків формули співпраці у нових умовах», - сказав Президент Білорусі.

При цьому він підкреслив, що навіть якби Україна вступила у НАТО, то необхідно було б прийняти таке суверенне рішення, і шукати шляхи для продовження співробітництва.

«Нутром я з Україною, і ми обов’язково знайдемо формулу, щоб працювати разом. Ми хочемо, щоб Україна була не тільки поруч, але в середині інтеграційних процесів, які відбуваються в ЄЕП», - сказав О.Лукашенко.

У свою чергу Микола Азаров погодився з тим, що співпрацю необхідно продовжувати. Він наголосив, що для України надзвичайно важлива зона вільної торгівлі як з ЄС, так і з країнами Митного союзу.

«Для нас важливе створення зони вільної торгівлі з ЄС, і настільки ж важлива подальша співпраця з країнами Єдиного економічного простору. І Україна готова знайти механізми співпраці як з ЄС, так і країнами Митного союзу», - підсумував Микола Азаров.

версія для друку