українська російська англійська
Михайло Мясникович: Візит Миколи Азарова відкриє нову сторінку українсько-білоруських відносин
07.10.2013 | 14:03
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Республіки Білорусь Михайло Мясникович переконаний, що офіційний візит Глави українського Уряду Миколи Азарова відкриє нову сторінку у двосторонніх відносинах між Україною і Білоруссю. Про це він заявив у понеділок під час зустрічі з Миколою Азаровим у вузькому форматі.

«Вважаю, що Ваш візит відкриє нову сторінку у наших взаємовідносинах, адже, незважаючи на регулярність наших контактів, є певні питання які потребують швидкого вирішення», - сказав Михайло Мясникович та додав, що візит Миколи Азарова сприятиме активізації двосторонніх відносин.

У свою чергу Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що між Україною і Білоруссю встановлений високий рівень взаємодії. «У цілому я оцінюю рівень нашої взаємодії як дуже добрий. Не з усіма нашими партнерами у нас встановлені гарні двосторонні відносини», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що в ході офіційного візиту його супроводжують ключові міністри, що дозволить на професійному рівні обговорити всі питання двосторонньої співпраці.

версія для друку