українська російська англійська
У Донецькій області відкрили нову телефтизіатричну мережу
07.10.2013 | 15:00
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У Донецьку офіційно відкрили нову телемедичну мережа, в яку увійшли протитуберкульозні лікувально-профілактичні заклади області.

Телефтизіатрична мережа об’єднала п'ять протитуберкульозних закладів регіону, в яких надається допомога пацієнтам з мультирезистентним (стійким до ліків) туберкульозом. Діяльність мережі спрямована на координацію дій лікарів, комплексне управління виробничими процесами, подолання соціально-психологічних бар’єрів, у тому числі з боку пацієнта, кращу та швидшу діагностику резистентності та усунення затримок при призначенні медикаментозного лікування.

Від новоствореної мережі очікують також позитивний економічний ефект: оптимізуються витрати галузі, знизиться фінансовий тягар пацієнта. То ж, завдяки її створенню має покращитись обласна система протитуберкульозної допомоги.

Слід зазначити, що саме в Донецькій області вперше в Україні з’явилися сучасні телемедичні системи. За останні роки спеціалістами регіону накопичено величезний досвід щодо методик та ефективності застосування телемедицини в кардіології, травматології та ортопедії, дерматології, хірургічній стоматології.

версія для друку