українська російська англійська
Микола Азаров: Україна зацікавлена у збільшенні товарообігу з Білоруссю
07.10.2013 | 15:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна зацікавлена у збільшенні товарообігу з Білоруссю. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Прем’єр-міністром Республіки Білорусь Михайлом Мясниковичем.

«Ми хотіли б і в подальшому непросто зберігати, а й нарощувати обсяги нашої співпраці, і знімати ті проблеми, які на цьому шляху виникають через недосконалість або невідповідність нашої договірно-правової бази. І я думаю, що наша сьогоднішня зустріч сприятиме цьому», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду наголосив, що торік товарообіг між Україною і Білоруссю становив 7,5 млрд. доларів і зайняв четверте місце після обсягів товарообігу з РФ, Китаєм, Німеччиною.

У свою чергу Прем’єр-міністр Республіки Білорусь Михайло Мясникович зазначив, що Білорусь зацікавлена в активізації сільськогосподарської кооперації, співпраці в енергетичній, фармацевтичній, транспортній галузі, науково-технічному та інноваційному співробітництві тощо.

«Зараз приблизно 80 наших великих підприємств взаємно доповнюють один одного і виробляють конкурентоспроможну продукцію як для внутрішніх ринків, так і для ринків третіх країн – це і трактори, і зернозбиральні комбайни, і ліфтове обладнання. Також ми вдячні, що відбувається виробництво української складно-технічної продукції - вагони та інша техніка, яка виробляється шляхом застосування провідних зварювальних технологій», - зазначив Михайло Мясникович.

версія для друку