українська російська англійська
На Дніпропетровщині вже опалюються всі дитсадки, лікарні та школи, а також 94% будинків
07.10.2013 | 17:54
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Станом на 7 жовтня 2013 року на Дніпропетровщині вже опалюються всі 816 дитсадків, 216 лікарень та 1134 шкіл Дніпропетровщини. В області працюють вже 94.3% котелень - 1447 із 1534. Вже опалюються більше 14 тис. 627 житлових будинків (93.6%). Про це повідомили у департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.

У регіоні триває підключення житлового фонду до опалення - всі роботи, пов’язані з процесом подачі тепла, здійснюються у цілодобовому режимі. Всі дані з міст та районів області надходять до центральної чергової служби департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.

За дорученням голови ОДА Дмитра Колєснікова створена система злагодженої роботи підприємств теплоенергетики, газо- та електропостачання. Завдяки цьому у Дніпропетровській області успішно розпочато опалювальний сезон.

Паралельно з подачею тепла розгорнута робота житлових експлуатаційних служб з налагодження циркуляції внутрішньобудинкових систем опалення та ліквідації зауважень на звернення мешканців області з цього приводу.

 

версія для друку