українська російська англійська
Україна і Білорусь підписали Дорожню карту розвитку промислової кооперації
07.10.2013 | 17:27
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У присутності прем’єр-міністрів України і Білорусі Миколи Азарова і Михайла Мясниковича у Мінську підписано Дорожню карту розвитку промислової кооперації на 2014-2015 роки.

«Ми підписали ряд двосторонніх документів, з яких я хотів би особливо відзначити Дорожню карту розвитку промислової кооперації – це надзвичайно важливий документ, у якому дуже конкретно виписані основні цілі й строки тих проектів, які ми домовилися реалізовувати разом», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров у цілому позитивно оцінив двосторонні переговори. Він зазначив, що вони пройшли плідно і конструктивно.

«Я глибоко переконаний, що у нашої співпраці гарні перспективи, гарні можливості. Ми вийшли на значний обсяг товарообігу, і я думаю, що ми його у наступному році збільшимо», - наголосив Микола Азаров.

Крім того, у присутності глав урядів підписано ще ряд українсько-білоруських двосторонніх документів: Міжурядова угода про співробітництво у галузі карантину та захисту рослин, Міжвідомча угода у галузі підготовки кадрів для ядерної енергетики, Міжвідомча програма співробітництва у галузі фізкультури та спорту на 2014-2015 роки, Міжвідомчий протокол про взаємодію у галузі митної статистики взаємної торгівлі, Міжвідомчий протокол про припинення дії міжнародних угод з питань митного врегулювання.

У свою чергу Прем’єр-міністр Республіки Білорусь зазначив, що збільшенню двостороннього товарообігу також сприятимуть нові схеми підтримки промисловців. «У нас є повне взаєморозуміння, що потрібні нові схеми підтримки наших промисловців: через фінансові інструменти, через роботу лізингових компаній. І я вважаю, що необхідно зробити пріоритетною роботу над новими проектами, новими точками зростання, а вони в основному пов’язані з питаннями науково-інноваційного розвитку», - сказав Михайло Мясникович.

версія для друку