українська російська англійська
Робочі групи Мінрегіону у 17 регіонах України перевіряють готовність до опалювального періоду
07.10.2013 | 18:08
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Сьогодні мобільні робочі групи Мінрегіону у 17 регіонах України здійснюють перевірку стану початку опалювального періоду. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник. Він наголосив, що питання опалювального періоду перебуває на особистому контролі Віце-прем’єр-Міністра України Олександра Вілкула.

Робочі групи працюють в АР Крим, Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

«Цю роботу ми ведемо для того, щоб визначити, з якими проблемами стикаються на місцях при «старті» опалювального періоду і допомогти усунути ці проблеми», - сказав Геннадій Темник.

У кожній з названих областей відбулися прес-конференції представників Мінрегіону щодо початку опалювального періоду.

Мінрегіон звертає увагу громадян, що при Міністерстві діє оперативно-диспетчерська служба (ОДС), яка здійснює цілодобовий моніторинг початку опалювального періоду. Телефон ОДС Мінрегіону 044 207 18 04.

Також на сайті Мінрегіону розміщена рубрика «Опалювальний період 2013/2014 років», в якій, крім інформації про початок опалювального періоду, зазначені контакти оперативно-диспетчерських служб регіонів України.

 

версія для друку