українська російська англійська
Мін'юст поліпшує якість нотаріального обслуговування населення
07.10.2013 | 19:37
Прес-служба Міністерства юстиції

З метою вдосконалення законодавства України, яким регулюється нотаріальна діяльність, Міністерство юстиції України доручило головним управлінням юстиції надати свої пропозиції та обґрунтування щодо необхідності внесення змін до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22 лютого 2012 року № 296/5.

«Майже всі головні управління юстиції активно підключилися до цієї ініціативи Міністерства юстиції, залучили до напрацювання змін державних і приватних нотаріусів та надіслали свої пропозиції. Чимало приватних нотаріусів особисто надіслали свої пропозиції. Найбільша їх кількість надійшла з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької,  Київської, Одеської, Луганської, Львівської та Харківської областей», - повідомила директор департаменту нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України Лілія Чигвінцева.

За її словами, на даний час ці пропозиції опрацьовуються та детально аналізуються департаментом нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України.

Очікується, що ця робота завершиться вже у жовтні, і з листопада нотаріуси мають відчути значне полегшення в роботі, оскільки низка проблемних питань буде нормативно урегульована.

«Така ініціатива Мін’юсту має значно покращити якість нотаріального обслуговування населення», - підкреслила Лілія Чигвінцева.

 

версія для друку