українська російська англійська
О. Лукаш взяла участь у засіданні міністрів юстиції країн-членів ЄС та держав "Східного партнерства"
08.10.2013 | 09:57
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністр юстиції України Олена Лукаш взяла участь у засіданні міністрів юстиції країн-членів Європейського Союзу та держав «Східного партнерства», яке пройшло 7 жовтня 2013 року у Люксембурзі.

Відкрили засідання Міністр юстиції головуючої в ЄС Литви Юозас Бернатоніс та Віце-президент Європейської Комісії, Комісар ЄС з питань юстиції, основоположних свобод і громадянства Вів’єн Редінг.

У ході зустрічі були обговорені стан та перспективи співробітництва між Європейським Союзом та державами «Східного партнерства» у сфері юстиції.

За результатами засідання міністри юстиції підтвердили свою відданість принципам міжнародного права та основоположними цінностям, включаючи демократію, верховенство права та повагу до прав людини і основоположних свобод, наголосили на важливості продовження роботи, в тому числі з Радою Європи, з метою забезпечення відповідності всіх систем правосуддя європейським стандартам, досягнення незалежного, дієвого, неупередженого, відповідального та ефективного правосуддя, а також гарантування доступу до нього.

Міністри також закликали до вжиття додаткових заходів з метою посилення верховенства права як умови забезпечення добробуту громадян, визнаючи роль громадянського суспільства у процесі реформ у сфері юстиції.

Зустріч міністрів юстиції відбулась у рамках першого дня засідання міністрів юстиції і внутрішніх справ Європейського Союзу та держав «Східного партнерства», яке проходить 7-8 жовтня ц.р. у Люксембурзі.

версія для друку