українська російська англійська
НКЦПФР відновлює обіг призупинених цінних паперів акціонерних товариств
08.10.2013 | 11:14
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) відновила внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів певних емітентів. Відповідні рішення «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 9 квітня 2013 року № 576» та «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 9 квітня 2013 року № 585» були прийняті на засіданні регулятора 1 жовтня 2013 року.

«Традиційно Комісія оприлюднює результати своєї роботи в напрямку приведення діяльності емітентів до чинного законодавства. У цьому році ми проводимо активну роботу щодо приведення акціонерних товариств до норм законодавства з метою не лише забезпечення дотримання норм Закону, а й захисту прав інвесторів та своєчасного й повноцінного старту роботи Центрального депозитарію. Ми виносили та ще будемо виносити рішення щодо зупинення обігу їх акцій до моменту усунення порушень з боку емітентів. Але ми раді повідомити, що наразі відновлено обіг акцій ПрАТ «Вінницькі спорттовари» та ПАТ «Унавське», діяльність яких тепер відповідає вимогам Закону «Про акціонерні товариства». Маємо надію, що регулятор і надалі буде отримувати пакети документів від емітентів про усунення порушень законодавства для відновлення їх повноцінної діяльності на ринку цінних паперів, а перелік порушників буде суттєво зменшуватися», - розповів Євген Воропаєв, член НКЦПФР, відповідальний за даний вектор діяльності Комісії.

Нагадаємо, що наразі триває робота регулятора у напрямі зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів емітентів, що не привели свою діяльність у відповідність до законодавства та не провели дематеріалізацію своїх цінних паперів і не внесли необхідні зміни до статуту, а також тих, хто систематично не подає свою фінансову звітність до регулятора.

 

версія для друку