українська російська англійська
Білорусь є важливим партнером для України в агросекторі
08.10.2013 | 12:34
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Україна та Білорусь розширять співпрацю в галузі рослинництва. Відповідну угоду 7 жовтня підписав Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час робочого візиту до Білорусі. Документ сприятиме збільшенню постачання української рослинницької продукції до Білорусі та розширенню товарообігу аграрної продукції між країнами.

7 жовтня Міністр аграрної політики та продовольства України перебував з робочою поїздкою у Білорусі у складі офіційної делегації під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Микола Присяжнюк у присутності глав урядів України − Миколи Азарова − та Білорусі − Михайла Мясниковича − підписав Міжурядову угоду про співробітництво у галузі карантину та захисту рослин.

За словами Миколи Присяжнюка, підписання цього документу сприятиме розширенню можливостей двосторонньої співпраці між Україною та Білоруссю в аграрному секторі. Зокрема, цей документ допоможе поглибити співпрацю в рослинництві.

«Білорусь є для України важливим торговельним партнером у галузі сільського господарства. І підписана угода сприятиме розширенню нашої співпраці та забезпечить взаємний обмін інформацією, документацією, результатами досягнень з питань фітосанітарії як технічного, так і стратегічного рівня на засадах суверенної рівності, взаємоповаги та взаємної вигоди», - зазначив Міністр Микола Присяжнюк.

версія для друку