українська російська англійська
Державні ЗМІ висвітлюють питання переваг майбутньої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС
08.10.2013 | 12:43
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Державні ЗМІ постійно висвітлюють питання основних параметрів та переваг майбутньої зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС. Матеріали цієї тематики регулярно розміщуються в ефірі всіх державних телерадіокомпаній, на інформаційних ресурсах Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», на сторінках друкованих державних та комунальних ЗМІ.

Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України, ДТРК «Всесвітня служба «УТР», обласні і регіональні телерадіокомпанії  присвячують цій темі розгорнуті різножанрові матеріали (репортажі, сюжети, коментарі, інтерв’ю) у випусках новин, спеціальних інформаційних програмах, підсумкових щотижневих інформаційних дайджестах.

Зокрема, ця тема є провідною у програмах «Підсумки дня», «Про головне» Національної телекомпанії України, «Урядові будні», «Україна. Сьогодення», «Обрії» Національної радіокомпанії України, «Час країни», «Економічне коло» Київської державної регіональної телерадіокомпанії, «Події» Луганської ОДТРК, «Хроніки Донеччини», «У центрі уваги» Донецької ОДТРК, «Євроінтеграція, кримський аспект» ДТРК «Крим», «Єврочас» Вінницької ОДТРК, «Час діяти» Волинської ОДТРК, «Євровектор» Закарпатської ОДТРК, «На шляху до євроінтеграції» Одеської ОДТРК, «Один на один», «Європейський дім» Рівненської ОДТРК, «Стратегія розвитку» Хмельницької ОДТРК, «Шлях до Європи» Черкаської ОДТРК та ін.

Державні мовники надають ефір для заяв керівників держави та членів Уряду про те, що асоціація України з ЄС та ЗВТ сприятиме конкурентоспроможності українських товарів і розширенню ринків збуту. Вони висвітлюють заходи керівництва держави, Уряду, профільних міністерств та відомств з підготовки до підписання Угоди між Україною та ЄС.

Висвітлення державними ЗМІ основних параметрів та переваг майбутньої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС триває.

версія для друку