українська російська англійська
11 жовтня Олег Проскуряков проведе відкритий урок в Ужгородській ЗОШ
08.10.2013 | 16:04
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

11 жовтня 2013 року в рамках спільного засідання колегії Міністерства екології та природних ресурсів та Закарпатської державної обласної адміністрації, Міністр екології та природних ресурсів України Олег Альбертович Проскуряков проведе відкритий урок у загальноосвітній школі I-III ступенів №6 м. Ужгород.

Основні питання, які заплановано розглянути – це питання екологічного стану в Україні, найбільш важливих екологічних загроз та викликів сьогодення і шляхів їх подолання, важливості енергетичної незалежності України, зокрема впровадження ресурсо- та енергоощадних технологій, організації нарізного збирання сміття, зокрема відпрацьованих побутових електричних батарейок, важливості збереження біорізноманіття та зелених насаджень тощо.

Цей урок є вступним уроком реалізації пілотного проекту «Зелений клас», який здійснюється за ініціативи та координації Міністра екології та природних ресурсів України Проскурякова Олега Альбертовича.

У рамках цього проекту обладнано інтерактивною дошкою та мультимедійними засобами навчання, крім школи у м. Ужгороді, класи ще у трьох освітніх закладах; учителі та учні отримали в подарунок навчально-методичне забезпечення уроків для сталого розвитку та фільми на екологічну тематику для «Зеленого кінозалу». Надалі передбачено розробити й апробувати навчальні програми з природознавства, біології та основ екології, сприяти впровадженню ресурсо- і енергоощадливості в школах, у життя школярів та їхніх сімей, вихованню бережливого ставлення до природи.

версія для друку