українська російська англійська
Запорізька ОДТРК провела телемарафон щодо проблем дітей з вадами зору та слуху
08.10.2013 | 16:20
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

На виконання Указу Президента України «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями» Запорізька ОДТРК провела у прямому ефірі телемарафон «Із надією та сподіванням».

Чи багато у Запорізькій області дітей з вадами зору та слуху? Як вони почуваються, чи мають змогу розвиватися творчо, фізично, культурно, духовно тощо? Відповіді на ці та інші запитання шукали в ефірі Запорізької ОДТРК автори та учасники телемарафону.

Протягом двох годин до студії приходили люди, котрі не стоять осторонь проблеми, а також діти з їх особливими потребами, котрим їхні вади не заважають ставати ді-джеями, танцюристами, спортсменами тощо.

Перша година телемарафону була присвячена саме проблемам глухих та туговухих дітей і підлітків. Ця частина транслювалася в ефірі майже без звуку – мовою жестів, якою супроводжувалися виступи. Друга година ефіру була присвячена потребам сліпих.

У створенні телемарафону «Із надією та сподіванням» брав участь заступник голови Запорізької ОДА Андрій Григорович Запорожченко. Також до обговорення проблем дітей долучилися директори та заступники директорів шкіл-інтернатів Запорізької області, голови громадських та міжнародних організацій, чия діяльність на території  області спрямована на потреби малечі. Крім того, серед учасників проекту були представники волонтерських організацій, студенти, котрі влаштовують благодійні акції, тощо.

Під час двогодинного телемарафону «Із надією та сподіванням», присвяченому Міжнародному дню сліпих та Міжнародному дню глухих, було представлено близько 40 хвилин відеоматеріалів.

Головна мета телемарафону «Із надією та сподіванням» - привернути увагу суспільства до проблем дітей-сиріт, а також малечі з особливими потребами.

 

версія для друку