українська російська англійська
Урядовий уповноважений контролюватиме дотримання прав інвалідів на протезування
08.10.2013 | 18:10
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Порушення прав інвалідів на забезпечення якісними технічними засобами реабілітації не дозволяє людям з фізичними вадами вести повноцінний спосіб життя. Про це Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко сказав під час відвідування Українського центру реабілітації ветеранів Афганістану.

Український центр реабілітації засновано у 1991 році і відтоді займається виготовленням унікальних протезів за технологіями та на обладнанні німецької ортопедичної фірми «Otto Bock». Серед асортименту продукції – протези верхніх і нижніх кінцівок, силіконові протези, ортопедичні апарати. Також центр займається плануванням і облаштуванням майстерень, проводить навчання техніків-протезистів.

«Щорічно в Україні послугами протезно-ортопедичних підприємств різної форм власності користується майже 1 млн. людей з інвалідністю. І індивідуальні потреби цих людей сьогодні потрібно враховувати, адже протезно-ортопедичні вироби повертають інвалідів до життя», – зазначив Олексій Журавко.

У ході робочої поїздки Урядовий уповноважений з прав інвалідів детально ознайомився з діяльністю підприємства, з різновидом послуг, з основними характеристиками протезно-ортопедичних виробів, відвідав приймальне відділення та виробничі цехи, поспілкувався з колективом та відвідувачами центру.

версія для друку