українська російська англійська
Раїса Богатирьова обговорила з Послом Індії в Україні питання співпраці у галузі охорони здоров'я
09.10.2013 | 09:36
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова зустрілася з Послом Індії в Україні Раджівом Кумаром Чандером.

Раїса Богатирьова підтвердила незмінну зацікавленість у розвитку взаємовигідного співробітництва з індійськими партнерами у галузі охорони здоров’я.

Зокрема, Міністр повідомила, що їй відомо про інтерес індійської сторони до розширення співпраці у галузі фармацевтики та запевнила партнерів у готовності і надалі сприяти розвитку українсько-індійських відносин.

Зі свого боку Раджів Кумар Чандер запевнив керівника МОЗ України, що співпраця у фармацевтичному секторі дуже цікава обом сторонам. Про це також йшлося під час візиту Президента України Віктора Януковича до Індії у грудні минулого року, де було домовлено про розширення співробітництва з Україною, в тому числі, й у галузі охорони здоров’я.

Індійський Посол запевнив Раїсу Богатирьову, що попри хибну думку, начебто індійські ліки не зовсім якісні, усі виробники, що належать до Асоціації індійських фармацевтичних виробників в Україні, мають відповідні міжнародні сертифікати якості. Крім цього, представники Держлікслужби України періодично відвідують виробничі потужності фармацевтичних компаній в Індії, під час яких наочно переконуються у дотриманні відповідних норм та стандартів.

За результатами зустрічі сторони домовилися про поглиблення діалогу та співпраці між країнами у галузі охорони здоров’я.

 

версія для друку