українська російська англійська
Мінрегіон планує погасити заборгованість з різниці в тарифах поточного року
09.10.2013 | 14:05
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

За даними обласних та міських державних адміністрацій, затверджений обсяг заборгованості з різниці в тарифах на послуги з теплопостачання станом на 1 січня 2013 року складає 2,8 млрд. гривень. З метою забезпечення погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію прийнято постанову Кабінету Міністрів України  № 683  «Деякі питання випуску фінансових казначейських векселів». Зазначеною постановою надається право Кабінету Міністрів України реструктурувати бюджетну кредиторську заборгованість розпорядників бюджетних коштів та заборгованість з різниці в тарифах на теплову енергію, яка виникла станом на 1 січня 2013 року, шляхом видачі фінансових казначейських векселів. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

За його словами, загальний обсяг заборгованості станом на 1 вересня 2013 з різниці в тарифах складає 7,0 млрд. гривень, у тому числі за 8 місяців 2013 рік 4,2 млрд. гривень.

«Враховуючи значний обсяг заборгованості з різниці в тарифах на послуги з теплопостачання Мінрегіоном підготовлено зміни до законодавства, які дадуть можливість погасити заборгованість з різниці в тарифах поточного року. Сподіваюся, що найближчого четверга народні депутати підтримають ці зміни», - сказав Міністр.

Він також повідомив, що за даними Київської міської державної адміністрації, станом на 1 вересня поточного року  обсяг невідшкодованої різниці в тарифах на теплову енергію «Київенерго» становить 1,7 мільярда гривень. Погашення заборгованості з різниці в тарифах буде відбуватись відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 683.

версія для друку