українська російська англійська
Прикарпатські платники зможуть отримати майже 44 млн. грн. ПДВ фінансовими векселями
09.10.2013 | 15:55
Івано-Франківська ОДА

Впродовж дев’яти місяців поточного року платникам податків Івано-Франківської області відшкодовано 1936 млнрн. податку на додану вартість. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг бюджетного відшкодування зріс на 1223,3 млн. грн. За результатами інвентаризації заявлених до відшкодування сум податку на додану вартість та розрахунком прогнозних показників сум податку за податковими деклараціями, які будуть подані до 1 листопада, платникам Івано-Франківщини може бути відшкодовано фінансовими казначейськими векселями майже 44 млнрн.

Як зазначають в Головному управлінні Міндоходів у Івано-Франківській області, відшкодування ПДВ з бюджету фінансовими казначейськими векселями розпочнеться тільки після затвердження Кабінетом Міністрів України граничної суми відшкодування. Крім того, отримати відшкодування у такий спосіб платники зможуть після того, як подадуть заяву про обрання форми відшкодування ПДВ у вигляді фінансових казначейських векселів.

Довідково

Бюджетне відшкодування ПДВ у вигляді фінансового векселя за власним бажанням платника податку на додану вартість  передбачено відповідною нормою Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо фінансових векселів». Фінансові казначейські векселі мають термін обігу 5 років та прибутковість 5 відсотків.

версія для друку