українська російська англійська
Мінсоцполітики: В Україні повністю профінансовані жовтневі пенсії військовослужбовців
09.10.2013 | 16:36
Прес-служба Міністерства соціальної політики

На фінансування пенсій колишнім військовослужбовцям у жовтні направлено 1 млрд. 437 млн. грн. Про це повідомив директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики Микола Шамбір.

«За оперативною інформацією, станом на 9 жовтня вже повністю профінансовані пенсійні виплати колишнім військовослужбовцям. На ці потреби було направлено 1 млрд. 437 млн. грн. Найближчими днями кошти будуть зараховані на персональні банківські рахунки та надійдуть до поштових відділень», - сказав він.

Загалом же, за словами Миколи Шамбіра, у жовтні на фінансування пенсійних виплат буде направлено 20 млрд. 776 млн. грн. «Станом на сьогодні вже профінансовано 35,4% від місячної потреби. Це повністю відповідає встановленому поденному графіку виплат, тому усі пенсіонери одержують свої виплати вчасно та в повному обсязі. Міністр соціальної політики Наталія Королевська тримає питання фінансування та виплати пенсій на особистому контролі», - сказав він.

Нагадаємо, з січня по вересень поточного року виплачено пенсій на суму 186,9 млрд. грн. Це на 14,7 млрд. грн. більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

 

версія для друку