українська російська англійська
Проводяться тактико-спеціальні навчання на Хмельницькій АЕС
09.10.2013 | 17:10
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

9-10 жовтня 2013 року на Хмельницькій АЕС проходять тактико-спеціальні навчання з перевірки готовності сил та засобів, що залучаються до забезпечення її фізичного захисту. Навчання проводяться згідно з планом, затвердженим керівництвом ДП «НАЕК «Енергоатом» та узгодженим з обласним управлінням СБ України.

Враховуючи наявність у Хмельницькій області і, зокрема, у Славутському районі важливих стратегічних об’єктів, правоохоронними органами спільно з адміністрацією цих об’єктів здійснюються скоординовані заходи щодо забезпечення їх надійної безпеки, контролю за зберіганням засобів ураження, попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів терористичної спрямованості.

У процесі навчань планується перевірити ефективність діючої системи фізичного захисту атомної електростанції від протиправних посягань у сфері використання ядерних матеріалів, відпрацювати спільні дії адміністрації станції, її підрозділів фіззахисту, аварійного реагування, особового складу військової частини, що охороняє ХАЕС, з правоохоронними органами та підрозділами інших зацікавлених міністерств і відомств відповідно до розроблених заходів реагування у подібних ситуаціях.

 

версія для друку