українська російська англійська
На Харківщині вторинна безоплатна правова допомога надана понад 3 тис. осіб
10.10.2013 | 11:20
Харківська ОДА

Харківський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги почав роботу з 1 січня 2013 року. За цей час безоплатна вторинна правова допомога надана 3095 громадянам. Вона надається на виконання соціальних ініціатив Президента України. Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Анпілогов.

«Взаємодію між адвокатами, призначеними центром, і слідчими можна оцінювати позитивно. Безумовно, є окремі випадки порушень з боку посадових осіб, які здійснюють затримання. Такі випадки відображаються у доповідних від адвоката або директора центру. Більшість питань при виникненні конфліктної ситуації вирішується адвокатами самостійно на місцях за допомогою консультацій, наданих керівництвом центру», - розповів Олег Анпілогов.

Також він зазначив, що центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводиться величезна робота, спрямована на підвищення рівня кваліфікації адвокатів. Центр співпрацює з органами адвокатського самоврядування Харківської області, що в цілому дає необхідну ефективність в питаннях подальшого забезпечення громадян правовими знаннями через процедуру надання вторинної безоплатної правової допомоги.

 

версія для друку