українська російська англійська
У вересні понад 6,5 тис. осіб отримали безоплатну вторинну правову допомогу
10.10.2013 | 11:07
Прес-служба Міністерства юстиції

Протягом вересня центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі видано 6536 доручень адвокатам, у тому числі 1866 – для надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, затриманим за підозрою у вчиненні злочину; 3808 – для здійснення захисту за призначенням; 678 – для надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, до яких застосовано адміністративне затримання; 184 – для участі у проведенні окремих процесуальних дій.

Порівняно з попереднім місяцем на 5% збільшилась кількість доручень, виданих для здійснення захисту за призначенням, та на 30% зменшилась кількість доручень для надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, до яких застосовано адміністративне затримання. Загалом кількість виданих доручень залишається стабільною.

Протягом вересня центрами опрацьовано 3954 процесуальні документи, у тому числі 2713 постанов слідчих, 1195 ухвал судів, 18 ухвал слідчого судді, 28 постанов прокурора щодо призначення адвоката.

Частка випадків відмови від захисника осіб, затриманих за підозрою у вчиненні злочину, залишається стабільною і становить 8%.

 

версія для друку