українська російська англійська
Уряд врегулював формування Державного картографо-геодезичного фонду України
10.10.2013 | 11:00
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

9 жовтня 2013 року Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Положення про порядок надходження, зберігання, використання та обліку матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України». Головним розробником документа стало Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Державним агентством земельних ресурсів.

Згідно з цим нормативно-правовим актом Держземагентству надаються повноваження з визначення державного підприємства, що належить до сфери його управління, на яке буде покладено функції з ведення Державного картографо-геодезичного фонду України.

Окрім цього, в постанові визначено систему органів виконавчої влади, організацій, підприємств, які формують Державний картографо-геодезичний фонд України, до якої входять юридичні та фізичні особи, які мають необхідне технічне та технологічне забезпечення та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що відповідає за якість проведення топографо-геодезичних і картографічних робіт.

Також у документі визначається перелік топографо-геодезичних і картографічних матеріалів, які підлягають передачі Державному картографо-геодезичному фонду України на постійне, довгострокове та тимчасове зберігання, з метою їх використання суб’єктами господарювання для виконання відповідних робіт.

На думку урядовців, прийняття цієї постанови дозволяє врегулювати питання формування Державного картографо-геодезичного фонду України, підвищити ефективність використання результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт для потреб держави.

версія для друку