українська російська англійська
Затверджено умови надання держгарантій для будівництва "Охматдиту"
10.10.2013 | 14:00
Прес-служба Міністерства фінансів

9 жовтня Урядом схвалено проект соціально-економічного розвитку з будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» по вул. Чорновола 28/1 у Шевченківському районі м. Києва та затверджено Умови надання у 2013 році державних гарантій для забезпечення виконання зобов’язань Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів за запозиченням, що залучається для реалізації зазначеного проекту розвитку.

Таке рішення Кабінету Міністрів України було прийнято на виконання Порядку залучення у 2013 році коштів під державні гарантії головними розпорядниками бюджетних коштів для здійснення капітальних видатків понад обсяги встановлених бюджетних призначень та повернення таких коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2013 року.

Реалізація прийнятої постанови дозволить у 2013 році залучити Укрєвроінфрапроекту під державні гарантії додаткові кошти у сумі 644,3 млн. грн. для реалізації проекту розвитку загальною кошторисною вартістю 1784,8 млн. гривень.

 

версія для друку