українська російська англійська
Урядовий уповноважений закликає підтримати людей з психічними розладами
10.10.2013 | 15:53
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

10 жовтня 2013 року представник Урядового уповноваженого з прав інвалідів Світлана Корнієнко взяла участь у громадських слуханнях «Стан реформування системи опіки над повнолітніми недієздатними особами та перспективи впровадження механізму підтриманого прийняття рішень як альтернативи опіки», організованих Всеукраїнською громадською організацією «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю».

Слухання пройшли у рамках заходів до Міжнародного дня захисту психічного здоров’я і об’єднали представників органів влади та недержавних організацій батьків та закладів для осіб з інтелектуальною недостатністю.

Світлана Корнієнко передала присутнім звернення від Урядового уповноваженого з прав інвалідів з нагоди Міжнародного дня захисту психічного здоров’я, в якому Олексій Журавко закликав кожного дбати про своє психічне здоров’я та визнати його вплив на життя суспільства.

«Нехай цей день ще раз нагадає усім нам про найцінніше: здоров’я – скарб, який необхідно оберігати! Підтримаймо сьогодні й тих, кому і не без того нелегко в цьому житті!», – йдеться у зверненні.

Олексій Журавко подякував усім, хто опікується людьми з психічними розладами, наголосивши на внеску громадських організацій у захист прав цієї категорії населення.

«Окремо хочу виділити внесок громадських організацій, які виступають за захист прав психічнохворих людей, консультують та допомагають рідним адаптуватися до ситуації. Дякую, що не залишаєтесь осторонь та є надійним партнером держави у вирішенні таких важливих питань», – зазначив він.

версія для друку