українська російська англійська
Укртрансінспекція перевірила понад 46 тис. вантажівок на дотримання габаритно-вагових норм
10.10.2013 | 18:03
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на початок жовтня Укртрансінспекцією разом з Державтоінспекцією та Укравтодором перевірено 46 317 вантажівок - виявлено 2 001 порушення автотранспортного законодавства. До перевізників та водіїв-порушників  застосовано фінансові санкції на загальну суму 3 401 700,00 грн.

У морських торговельних портах перевірено 7 137 транспортних засобів, виявлено 228 порушень автотранспортного законодавства. Сума штрафів склала 387 600,0 грн.

Як зазначив під час круглого столу у рамках міжнародного автосалону вантажних і комерційних автомобілів TIR’2013 Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Євген Пронченко, підвищення відповідальності перевізників, зокрема жорсткіші штрафні санкції, - стимул для перевізників, що працюють із великоваговим транспортом, не порушувати правил проїзду автомобільними шляхами. «Кожен перевізник, який себе поважає, не дозволить собі вирушити в дорогу із перевищенням габаритно-вагових параметрів. Це передусім питання безпеки і бережного ставлення до дорожньої інфраструктури», - сказав Євген Пронченко.

Нагадаємо, перевірки вантажних транспортних засобів щодо дотримання габаритно-вагових характеристик здійснюються територіальними підрозділами Укртрансінспекції з 1 квітня за допомогою 38 пересувних вагових комплексів та 1 стаціонарного, що знаходяться на балансі ДАК «Автомобільні дороги України».

 

версія для друку