українська російська англійська
Н. Королевська: Україна і Швейцарія домовилися підвищити інтенсивність співпраці в соцсфері
10.10.2013 | 18:44
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Швейцарська сторона дала принципову згоду підвищити інтенсивність співпраці в соціально-трудовій сфері. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська після зустрічі з Федеральним канцлером внутрішніх справ Швейцарії Аленом Берсе.

«Швейцарська сторона дала принципову згоду підвищити інтенсивність співробітництва між Міністерством соціальної політики України і Федеральним Департаментом внутрішніх справ Швейцарської Конфедерації в соціально-трудовій сфері», - сказала Наталія Королевська.

Вона висловила впевненість в тому, що у наших країн є величезний потенціал для співпраці в соціальній сфері.

«Ми запропонували розглянути можливість укладення міжвідомчої угоди між Міністерством соціальної політики України і Федеральним Департаментом внутрішніх справ Швейцарської Конфедерації. У такій угоді знайдуть відображення основні напрямки співпраці і форми її реалізації», - зазначила Міністр.

За її словами, подібні угоди вже давно укладені і успішно діють з Австрією, Литвою, Польщею, низкою інших країн.

Ален Берсе, у свою чергу, висловився за підвищення інтенсивності двостороннього співробітництва у соціально-трудовій сфері.

У процесі переговорів мова зайшла і про гуманітарну допомогу, що надходить в Україну зі Швейцарії. Наталія Королевська заявила, що Мінсоцполітики зробить все від нього залежне, щоб процес отримання гуманітарної допомоги був максимально комфортним і адресним – для тих, хто її дійсно потребує.

 

версія для друку