українська російська англійська
Уряд спростив порядок та умови надання державної підтримки при страхуванні сільгоспкультур
11.10.2013 | 10:00
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

9 жовтня 2013 року Уряд на своєму засіданні ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку та умов надання сільськогосподарським товаровиробникам державної підтримки у страхуванні сільськогосподарських культур шляхом здешевлення страхових платежів (премій. Розробником цього документа виступило Міністерство аграрної політики та продовольства.

Згідно з прийнятими змінами з Порядку було вилучено норми щодо необхідності надання страхувальниками страховику заявки на страхування сільськогосподарських культур з державною підтримкою.

Також вилучено норму щодо обов’язковості проведення засідань регіональних комісій не рідше ніж два рази на місяць. Тепер вони проводитимуть засідання по мірі надходження заявок.  Також у постанові визначено строки початку та закінчення прийому регіональними комісіями заявок та документів від сільськогосподарських товаровиробників для отримання ними права на часткову компенсацію страхового платежу.

Окрім цього, відтепер укладатимуться лише «стандартні» договори страхування. А до переліку страхових ризиків увійшов ризик пожежі.

На переконання урядовців, прийняття даного нормативно-правового акта надасть можливість удосконалити механізм надання сільськогосподарським товаровиробникам державної підтримки у страхуванні сільськогосподарських культур шляхом здешевлення страхових платежів (премій).

версія для друку