українська російська англійська
Підписано Виконавчу Програму між урядами України та Туреччини у галузі освіти на 2013-2015 роки
11.10.2013 | 16:00
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У рамках перебування української делегації на чолі з Президентом України Віктором Януковичем з офіційним візитом у Турецькій Республіці, за результатами Третього засідання Стратегічної ради високого рівня під співголовуванням Президента України Віктора Януковича та Прем’єр-міністра Турецької Республіки Реджепа Тайїпа Ердогана підписано низку двосторонніх документів.

Зокрема, у присутності Президента України та Прем’єр-міністра Туреччини підписано Виконавчу Програму між Урядом України та Урядом Турецької Республіки в галузі освіти на 2013-2015 роки.

Зазначимо, Урядом України Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника уповноважено підписати цю Виконавчу Програму.

Її підписання сприятиме активізації співробітництва між Україною та Турецькою Республікою в галузі освіти, обміну досвідом у сфері управління системою освіти та її модернізації, а також популяризації в Турецькій Республіці можливостей навчальних закладів України у сфері міжнародної освіти.

Завдяки підписаному документові відбудеться налагодження прямих зв'язків між навчальними закладами обох держав, розвиток різних форм взаємовигідного співробітництва між ВНЗ, вивчення та викладання української мови в Турецькій Республіці та турецької мови в Україні, підготовка спільними зусиллями вчених-істориків та вчителів-практиків обох країн навчального посібника з історії для загальноосвітніх шкіл України і Туреччини, проведення конференцій, семінарів, круглих столів, спільних олімпіад, конкурсів тощо.

Підписання Виконавчої програми посилить можливості реалізації зовнішньополітичних інтересів України, надасть імпульс розвиткові українсько-турецького співробітництва в галузі освіти та забезпечить успішне формування позитивного іміджу нашої держави.

версія для друку