українська російська англійська
Держземагентство реєструє по 5 тис. земельних ділянок на день
11.10.2013 | 11:34
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Цього року у Національній кадастровій системі зареєстровано вже понад 800 тисяч нових земельних ділянок з середньою продуктивністю 5 000 ділянок на день. Про це повідомив Голова Держземагентства України Сергій Тимченко на засіданні колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, сучасна автоматизована кадастрова система – складна геоінформаційна система, аналогів якої за інфраструктурою, обсягом даних та кількістю операцій не має жодне інше відомство країни.

У 2013 році земельні відносини вперше перейшли в публічну площину - запущено публічну кадастрову карту, яка стала найбільш відвідуваним державним веб-ресурсом країни. Тільки за перший місяць зареєстровано мільйон унікальних відвідувачів. Її щохвилини переглядає 10 користувачів. На сьогодні, з урахуванням території України, це найбільша електронна карта Європи.

Восени цього року Держземагентство завершує пілотний проект з побудови національної інфраструктури геопросторових даних. Проект проводився у Фастівському районі Київської області на території близько 1000 квадратних кілометрів, де вже успішно інтегровано 22 тематичних набори даних і більше 200 інформаційних шарів. «Ми впевнені, що подальша побудова такої системи на усій території країни стане потужним важелем для розвитку української економіки та залучення інвестицій», – зауважив очільник земельного  відомства.

 

версія для друку