українська російська англійська
Між конкурентними відомствами України та Туреччини підписано Меморандум про співробітництво
11.10.2013 | 11:47
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

9 жовтня 2013 року відбувся офіційний візит Президента України Віктора Януковича до Турецької Республіки. До складу української офіційної делегації увійшов Голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко.

У рамках зазначеного візиту було підписано ряд двосторонніх документів, зокрема Головою Антимонопольного комітету України Василем Цушком і Президентом Турецького конкурентного відомства Нуреттіном Калдиримджи підписано Меморандум про співробітництво у сфері захисту економічної конкуренції між конкурентними відомствами України та Турецької Республіки. Підписаний Меморандум спрямований на активізацію співробітництва між країнами у сфері конкурентної політики.

Реалізація Меморандуму сприятиме обміну позитивним міжнародним досвідом при проведенні розслідувань порушень конкурентного законодавства, запобіганню транснаціональних антиконкурентних практик у разі, якщо зачіпаються національні інтереси держав – сторін Меморандуму, формуванню повноцінних ринкових відносин між Україною та Турецькою Республікою на засадах справедливої конкуренції.

 

 

версія для друку