українська російська англійська
К.Грищенко: Євроінтеграція стала для України стимулом для самовдосконалення та постійної роботи над собою
11.10.2013 | 11:53
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Чіткі вимоги ЄС змусили державний апарат впроваджувати зміни швидше та більш цілеспрямовано. Європейська інтеграція стала для України стимулом до самовдосконалення, до постійної роботи над собою. Про це під час виступу на міжнародній конференції «Подальший шлях «Східного партнерства» у Києві заявив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко.

«Коли в 2009 році було дано старт амбіційному проекту поглибленої співпраці ЄС з низкою пострадянських країн, напевно ніхто не міг уявити, що вже за чотири роки чергова зустріч на вищому рівні в рамках «Східного партнерства» перетвориться на подію, що, без перебільшення, визначатиме майбутнє всього регіону, а, може, і всього континенту. Угода про асоціацію включно із поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі міцно прив’яже Україну до ЄС, а ЄС до України. Завдяки проекту «Східного партнерства» східний кордон Євросоюзу не став розмежувальною стіною», - підкреслив К.Грищенко.

Віце-прем’єр-міністр України висловив переконання, що попри непростий шлях підписання Угоди про асоціацію знаменуватиме новий етап об’єднання континенту в єдиний простір співробітництва, довіри та процвітання.

«Команда Віктора Януковича довела, що правильно розуміє європейську інтеграцію не в якості набору красивих гасел, а як конкретний план копіткої роботи з впровадження стандартів та правил ЄС в різні сфери українського життя… Чіткі вимоги ЄС, скажу відверто, змусили державний апарат впроваджувати зміни швидше та більш цілеспрямовано. Європейська інтеграція стала для України стимулом до самовдосконалення, до постійної роботи над собою», - наголосив К.Грищенко.

Під час свого виступу Віце-прем’єр-міністр подякував Єврокомісару Штефану Фюле, Міністру закордонних справ ФРН Гідо Вестервелле та депутатам Європейського Парламенту за послідовну підтримку України.

«Ми також вдячні за незмінну підтримку та допомогу нашим польським, литовським, словацьким друзям, представникам інших країн ЄС, що зрозуміли важливість зближення України з Союзом. Хотів би подякувати всім організаторам конференції, окремо побажати успіхів пані Барбарі Монхайм, яка робить дуже благородну справу, створюючи Центр «Наші діти» та висловити впевненість, що вже в близькому майбутньому ті, для кого створюється такий центр, житимуть у всіх сенсах в європейській Україні», - резюмував К.Грищенко.

версія для друку